Jeskyňář:

jeskynní bojovka nebo netradiční únikovka. Staňte se skutečnými jeskyňáři!!!
Zábavná a dobrodružná rodinná jeskynní trasa: s přilbou, čelovkou a v jeskyňářské kombinéze. 
Žádné betonové chodníčky, žádné chromované zábradlí, žádné elektrické osvětlení. Žádný "školní" výklad o letopočtech, stalagnitech a stalagnátech. Ale jeskyně Bertalánka ve své přirozené kráse tak, jak ji příroda vytvořila se svou tajuplností, atmosférou i příběhem.... A tak, jak ji znají opravdoví jeskyňáři.
Do tohoto prostředí jsme zasadili netradiční únikovku . (nečekejte však trápení intelektuálně náročnými otázkami vedoucí k vyluštění záhady, ale spíše bojovku vedoucí k hledání úniku z jeskyně). Na dně propástky "Ďáblova kapsa" uvidíte zasypaného jeskyňáře resp. naší zaseknutou Tlustou Dolly, v úžině "Za pavoukem" uvidíte jeskyňářský bivak a poznáte jak spí a "bydlí" jeskyňáři.  Dobrodružná zážitková trasa je určena především pro rodiny s dětmi od 4 let věku.

ABY VÁŠ ZÁŽITEK BYL OPRAVDVĚ JESKYŇÁŘSKÝ, DOSTANETE OPRAVDOVOU JESKYŇÁŘSKOU KOMBINÉZU. ALE POZOR  SPRÁVNÁ JESKYŇÁŘSKÁ KOMBINÉZA JE ČERVENÁ A ŠPINAVÁ. PEREME JE SICE POMĚRNĚ ČASTO, DESINFIKUJEME JE, IONIZUJEME... ALE NORMÁLNÍ STAV KOMBINÉZ JE NA TOMTO OBRÁZKU: 

Akce není vhodná pro těhotné, pro klaustrofibiky, pro osoby s poruchami pohybového aparátu a pro osoby s výraznou nadváhou (tímto vyjádřením se nechceme nikoho dotknout, jde o bezpečnost). Akce není vhodná pro ty, kdo o takový druh zábavy nemají zájem.

 

  

speleoart galerie
Slevněná akce RODINA  2+2 4 osoby
Rodinné sólo = celý vstup pro vás max. 8 osob
Maximální početo osob na skupinu 10 osob*)
Délka trasy 40 minut
Obtížnost trasy  jednoduchá
Minimální věk dítěte *) 4 roky

 

*) kapacita skupiny v kalednáři je 8 osob. V případě, že chcete mít jistotu, že na vstupu budete sami, je potřeba zakoupit voucher na RODINNÉ SÓLO. 


Provozní doba dny hodiny
 červen, září soboty 11:00 - 15:00
 letní prázdniny na základě rezervace 11:00 - 15:00

Najdete nás v samotném srdci Moravského krasu: 

u vchodu do Punkevních jeskyní, jen kousek od spodní stanice lanovky na Macochu. Do této lokality se dostanete z parkoviště u Skalního mlýna buď vláčkem a nebo pěšky nebo z parkoviště u Macochy buď lanovkou a nebo pěšky. Od auta k nám je to cca 30 minut chůze, lanovka nebo vláček je rychlejší. Prosíme vás, nastudujte si cestu k nám. Nevolejte, prosíme, na infolinku, že stojíte na nějakém parkovišti a nevíte kam máte jít a nevolejte prosím na infolinku, že budete mít zpoždění. Děkujeme za pochopení. 

Minimálnírozměr prostupu je 50 x 50 cm. Součástí trasy jsou pasáže, kde je nutno se pohybovat "po čtyřech" a sestup/výstup po žebříku dlouhém 5 m (s možností zajíštění bezpečnostní smyčkou). Teplota v jeskyni je cca 10°C.

 

 

Domů Speleoferata Rande v jeskyni Únikovka "JESKYŇÁŘ" Firemní akce Kalendář Galerie Kontakt CANYONING