Firemní akce

speleoart galerie
Jeskynní trasa  kapacita  cena Kč čas
Fox Trail 10 - 20 osob 590 45 minut
Bora Bora 10 - 20 osob 950 2 hodiny
nad 20 osob 750
Speleoferata 8 - 15 osob 1.390  2 hodiny

Zábavné a dobrodružné aktivity v jeskyních Moravského krasu jsou highlight naší nabídky. Jsou osvědčeným nosným nebo doplňkovým programem firemních akcí teambuildingového charakteru. Akce v jeskynním světě - v přilbě, s čelovkou, někdy v jeskyňářské kombinéze, někdy s horolezeckým sedákem a s lanem jsou netradiční, unikátní, zajímavé. Jsou to programy, které firemku "nakopnou", a dodají ji "šťávu". Jsou to programy, na které se jen tak nezapomíná....  Jsou nezávislé na počasí - v jeskyních neprší a je v nich pořád stejná teplota.

Nejpopulárnější a osvědčené trasy jsou: 

Fox Trail: jednoduchá jeskynní trasa přímo v srdci Moravského krasu. Rychlá a nenáročná akce, ideální zpestření tradičního okruhu Punkevky - Macocha. Přilba, čelovka kombinéza, žebřík a zajímavá jeskynní trasa. 

Bora Bora: klasický, osvědčený a úspěšný nosný program firemních akcí. Zábavná, dobrodružná, pestrá a přitom nenáročná jeskynní trasa. Viz výtah z jedné reference: "jako u nás v kanclu: chvíli procházka bludištěm, sem-tam se budete muset poklonit, chvílemi padnout na kolena a někteří se obšas i plazí. Ale sranda..."
Hitem poslední doby jsou únikové hry v jeskyni - v rámci jeskynní trasy BoraBora. Na této trase se postupně plní skupinové úkoly z oblasti logiky, orientace a obratnosti. 


Speloeferrata® Dobrodružství: sportovněji, dobrodružněji laděná trasa. Viaferrata v jeskyni. S přilbou, čelovkou, v kombinéze a s horolezeckým sedákem a jistícím setem. Naprostý unikát, exklusivní zážitek, ideální teambuilding. 40 metrů hluboká, zajištěná jeskynní kaskáda, plná prolízaček, plazivek, průlezů, propastí, komínů s lanovými žebříky, traverzů, "houpaček" a lezení, která končí u odtokového sifonu malého jezírka hluboko pod zemí. 

Uzavřené vstupy, netradiční časy, unikátní program ve veřejně přístupných jeskyních: Punkevní jeskyně  a plavba na ponorné říčce Punkvě, Kateřinská jeskyně, Balcarka a další. Akce na relaxaci a pohodu, pro ty kteří nevyhledávají akci a dobrodružství. Typické akce "druhého" dne. 

Domů Speleoferata Rande v jeskyni Únikovka Firemní akce Kalendář Galerie Kontakt COVID