Chcete překvapit svého partnera netradičním dárkem? Co takhle RANDE v jeskyni? Umocněte vyjímečnost prožitku netradičním prostředím. Privátní rande v tajuplném a mystickém podzemním světě – světě, ze kterého čiší respekt a pokora. Rande s přilbou, čelovkou a v kombinéze na unikátní speleoferratě. Sestupte až 40 metrů hlubokou, zajištěnou jeskynní kaskádu, plnou prolízaček, plazivek, průlezů, propastí, komínů, traverzů s"houpačkami" a lezením, která končí u odtokového sifonu malého jezírka hluboko pod zemí. Společně projdete místy, která prověří "pevnost" vašeho vztahu.
V provozu je celoročně na základě předcházející rezervace. 

*) "Speleoferata": via Ferrata - to je něco mezi turistikou v náročném skalním terénu a horolezectvím. Se sedákem, osobkou a přílbou překonáváte zajištěné lezecké trasy. A speleo-ferata? Stejné dobrodružství a stejná zábava, ale umocněno tím, že se vše odehrává v jeskyních - ve světě, ze kterého čiší respekt a pokora. Doprovázet Vás bude zkušený instruktor.

**) častý dotaz: "ZVLÁDNU TO?" Standardní alibistická odpověď: "NEVÍM". Ale:

1) Fyzička: trasa má stejnou cestu dolů a nahoru. Takže ten, kdo bude pochybovat o fyzických schopnostech zvládnout trasu celou, tak může zatáhnout za ruční brzdu a trasu si zkrátit (často se stává, že někdo vynechává posledních 5 výškových metrů tzv. opičárny).Trasu jsme nastavili tak, že by každý měl propotit triko. Někdo více, někdo méně. Ale pokud to ale někdo přepálí a nezatáhne si včas za ruční brzdu, tak si může máknout více, než by chtěl. 

2) Psychika: strach z úzkých prostor - na trase jsou "testovací" místa, kde se průchodnost dá ověřit. A kdo s úzkými prostory má problém, může v nejhorším případě zatáhnout za ruční brzdu a do "plazivky" nejít.

3) Technika předchozí zkušenosti a dovednosti z ferrat nebo lezení - to nikomu ani nepomůže, ani neuškodí. Nehraje to v podstatě žádnou roli.... 


Pokud ani Rande v jeskyni není dostatečně zajímavý zážitek, zkuste to zde.

speleoart galerie
Délka trasy 2 hodiny
Obtížnost trasy  C
Minimální velikost prostupu 35 x 61 cm
Provozní doba celoročně
Rezevace  via e-mail
Klimatická omezení ano *)

 

*) Do jeskynní propasti stéká při dešti povrchová voda - za určitého toku vody je trasa za hranicí příjemného zážitku. Existuje určité riziko, že plánovaný termín akce může být zrušen a rezervace přesunuta na nový termín. Tato situace hrozí především při akutním nebezpečí intenzivních bouřek nebo při dlohodobém dešti. O riziku nevhodných kliematických podmínek informujeme rezervované klienty e-mailem. 

**) zdravotní omezení: když je někdo takový klaustrofobik, že nevleze do výtahu, tak do jeskyně nemá smysl chodit. Když má někdo vyhazovací rameno, tak na farratu nemá smysl chodit. Když si někdo neklekne, protože meniskus nebo vazy, tak se mu půjde v plazivce hodně těžce. Když je někdo těhotný.... blahopřejeme, ale myslete na to dítě a ne na sebe - máte na sobě sedák, který může zatáhnout za břišní oblast. 

Domů Speleoferata Rande v jeskyni Únikovka "JESKYŇÁŘ" Firemní akce Rezervace Galerie Kontakt CANYONING